200-125dumps 100-105dumps 210-260dumps 300-115dumps 200-105dumps 300-101dumps 200-310dumps 210-060dumps 200-355dumps 640-911dumps 300-075dumps 300-208dumps 300-070dumps 300-360dumps 642-998dumps QV_DEVELOPER_01dumps 400-101dumps 210-451dumps 700-501dumps 400-051dumps 117-201exam


ФОТО_1
 З’ЇЗД УКРАЇНСЬКОЇ ПАРТІЇ ЧЕСТІ, БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ ТА ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ  м Київ, 05 вересня 2015 року

05 вересня 2015 року в конференц-залі Національного технічного  університету України «Київський політехнічний інститут» відбувся З’їзд Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.  В роботі  З’їду  брали участь делегати від парторганізацій Партії Честі з усіх регіонів України, також однодумці й партнери Партії Честі — делегації від Всеукраїнської ради  офіцерів та військовослужбовців Збройних сил, правоохоронних органів та військових формувань й Громадянсько-політичного руху «За майбутнє України».

Головними питаннями Порядку денного З’їду були:

— Про обрання відомого громадсько-політичного діяча, екс-начальника Служби зовнішньої розвідки України,  генерала армії України Маломужа Миколи Григоровича – Лідером Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

— Про прийняття рішення щодо участі осередків Української партії  честі, боротьби  з  корупцією  та організованою злочинністю у виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних, міських голів та старост 25 жовтня 2015 року.

— Про  схвалення  Рішення  Політичної  Ради  Партії  Честі  № 002/15 від 01 серпня   2015 року щодо створення Молодіжної ради Партії, затвердження Положення про Молодіжну раду Партії  та обрання на посаду Голови Молодіжної ради Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

— Про  розвиток структури Партії шляхом створення  нових  партійних осередків  Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

— Про затвердження Звернення З’їзду Партії Честі до народу України.

Голова Української Партії Честі Давиденко О.Г., відкриваючи роботу З’їзду вніс пропозицію вшанувати хвилиною мовчання пам’ять військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, інших державних збройних формувань, добровольчих підрозділів, волонтерів та всіх мирних громадян України, загиблих в боротьбі з російським фашизмом на Сході України, в Криму та в результаті терактів в різних регіонах нашої Держави. Делегати, запрошені і гості З’їзду вшанували пам’ять загиблих вставанням і хвилиною мовчання.

Розгляд та обговорення питань Порядку денного З’їзду відкрив Голова Партії Честі О.Г. Давиденко доповіддю про історію створення, участь у виборчих компаніях, стан і перспективи розвитку Партії Честі на сучасному етапі політичного життя Держави та участь Партії у виборах до органів місцевого самоврядування 25 жовтня 2015 року.

ФОТО_2

Далі було розглянуте питання про обрання відомого громадсько-політичного діяча, екс-начальника Служби зовнішньої розвідки України,  генерала армії України Маломужа Миколи Григоровича – Лідером Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.  Після чого з програмною промовою виступив  кандидат на посаду Лідера Української Партії Честі Маломуж М.Г. Він поінформував З’їзд про свій життєвий шлях до та після набуття військового, громадсько-політичного й міжнародного досвіду у державному будівництві України. Всебічно окреслив завдання і цілі Всеукраїнської ради офіцерів та військовослужбовців Збройних сил, правоохоронних органів та військових формувань і громадянсько-політичного руху «За майбутнє України», напрямки їх діяльності в  побудові дійсно незалежної й демократичної України. Дав згоду бути обраним на посаду Лідера  Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. ФОТО_3В обговоренні кандидата на посаду Лідера Української Партії Честі виступили  делегати від Партії Честі та  Всеукраїнської ради  офіцерів та військовослужбовців Збройних сил, правоохоронних органів та військових формувань, які підтримали пропозицію Політбюро Партії про обрання генерала армії України Маломужа М.Г. на посаду  Лідера Української Партії Честі. Рішенням З’їзду одноголосно Маломуж  Микола  Григорович  був обраний  Лідером  Партії  Честі.  Разом  з привітаннями  Маломужу  М. Г.  головуючим  на З’їзді  було повідомлено про  проведену у серпні поточного року, спільну з Миколою Григоровичем та його командою традиційну,   вже 16-ту,  для Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по  боротьбі з організованою  злочинністю «ЦЕНТР» (яка є кадровою та структурною основою Партії Честі) соціальну акцію для сімей загиблих та поранених в АТО. Президентом Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» за співпрацю в благодійній сфері Маломужу М.Г. було вручено  Ювілейну медаль Міжнародної асоціації  «ЦЕНТР». 

Прозвучали повідомлення про формування нової команди Лідера Партії й поздоровлення Азюковскому Сергію Миколайовичу з  призначенням його на посаду Радника  Лідера Партії Честі з врученням йому відповідного посвідчення.

ФОТО_4

— Щодо участі осередків Української партії  честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю у виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних, міських голів та старост 25 жовтня 2015 року.

— Про розвиток структури Партії шляхом створення  нових  партійних осередків  Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, доповідач Перший заступник Голови Партії Честі Зінченко Петро Петрович.

Звернення З’їзду до Народу України. Текст Звернення зачитав член Президії З’їзду – Шевченко Василь Григорович:      

            ФОТО_5_5                                                                                                                                                          Дорогі співвітчизники!

  Делегати та учасники З’їзду Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю звертаються до народу України із закликом об’єднатися у цей  нелегкий час для збереження України, забезпечення її територіальної цілісності та миру, безпеки і порядку в країні.

 Не зважаючи на те, що Україна фактично перебуває у стані війни, йде поглиблення соціально-економічної кризи, зубожіння населення, влада в особі Президента України, Уряду, Верховної Ради України та правоохоронної системи, виявила свою повну нездатність стабілізувати ситуацію в державі, забезпечити безпеку і порядок в країні та її територіальну цілісність.

Натомість, представники вищої влади, підтримуючи олігархів, продовжують діяти проти власного народу, що призводить до подальшої дестабілізації ситуації в Україні.

ФОТО_6_7_8_9

 Останні події біля Верховної Ради, невиправдана і трагічна загибель молодих людей свідчать, що влада практично не контролює ситуацію в країні і не здатна на неї впливати.                           

 Більше того, є усі ознаки подальшого поглиблення політичної та економічної кризи в Україні, що, поряд із соціальними негараздами, становить пряму загрозу суверенітету та територіальній цілісності держави.

  Свій «внесок» у розвал Країни роблять політичні сили, які, замість того, щоб об’єднувати суспільство, дестабілізують його, блокуються з олігархічними кланами, пишуть нові сценарії по поділу Держави, влади, фінансових потоків, формують нові корупційні схеми.

  Наслідком цього для громадян в Україні встановлені необґрунтовані, безпідставно завищені, грабіжницькі ціни та тарифи на комунальні послуги, товари та продукти харчування при мізерних зарплатах і пенсіях, що призводить до остаточного зубожіння Українського народу.

Таке терпіти далі неможливо!

 

 Щоб навести лад в державі, а втрати на Майдані та під час бойових дій на Сході України не виявилися даремними, суспільство має діяти рішуче, вживаючи адекватні дії, здатні реально подолати існуючі виклики і загрози.

 Українська партія Честі разом з Всеукраїнським Громадсько-політичним рухом «За майбутнє України» має конкретні програми дій щодо комплексного врегулювання кризової ситуації в країні, припинення війни на Сході України, встановлення миру, забезпечення добробуту і злагоди в суспільстві. Тому закликаємо усіх людей в центрі та в регіонах, кому  небайдужа доля України, наших дітей, приєднатися до спільного руху, щоб разом:

  • стабілізувати політичну, економічну, соціальну та без пекову ситуацію в країні, побороти корупцію, забезпечити безумовну законослухняність всіх громадян України з метою запобігання нових людських жертв, розгулу криміналітету та нейтралізації злочинних кланів;

     • не допустити реалізації Росією своїх великодержавних планів стосовно України, зберегти її територіальну цілісність та повернути втрачені території Донбасу і Криму;

сформувати нову модель міжнародних відносин, яка забезпечить гідне місце нашій Державі  у міжнародному співтоваристві.

Наша мета – консолідувати суспільство на побудову величної України та забезпечити мир, безпеку і порядок, добробут людей.

В роботі З’їзду та в обговоренні питань Порядку денного форуму прийняли участь Голова Народно-Демократичної партії України  Супрун Людмила Павлівна, член Політради Партії Честі, Почесний член Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» Курбанова Фатіма Хасолтовна, член Політради Партії Честі, керівник Черкаської обласної парторганізації, директор Регіонального відділення Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» в Черкаській області «ЦЕНТР-ЧЕРКАСИ» Халявка Петро Михайлович, кандидат  на посаду міського голови міста Вишгород Київської області Виговський Валерій Павлович та інші громадсько-політичні діячі.

ФОТО_11_12_13_14_15

На цьому Перший етап З’їзду Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю було закінчено.

 

www.co-auto.ruavtorespect-ln.ruavtospectr-dd.ruoooarlekin-studi.rutriogonzo.rualdamaturlar.ruavtogregori.rubeznenhalk.ruwww.garamaqi.ruwww.rierbar-rf.ruyakshisait.ru